?KATEGORIA PARË /JAVA VII
➡️ORIKU 0 – 2 PARTIZANI B
⚽Shënues. Marinaj 49′, Allmeta 75′

?Formacioni: A.Teqja, Kodra, Dajçi, Arbana, Veriu, Gjinaj, Allmeta, Balla, Deliaj, Marinaj, Gjeçi
U aktivizuan. Hasa, Melani, Qyra, Ndrejaj, Rexhepi
Trainer. Dritan Mehmeti

?️Partizani B rregjistron suksesin e dytë në kampionat. Në përballjen e luajtur sot në Orikum , të kuqtë mposhtin vendasit me rezultatin e pastër 2 – 0. Golat e realizuar nga Marinaj dhe Allmeta i kanë dhuruar të besuarve të trainerit Dritan Mehmeti edhe 3 pikët e radhës në këtë sezon. Tashmë Partizani B ngjitet në vendin e 5-të të klasifikimit në kuotën e 7-të pikëve.
#PërjetMeTyPartizan?