➡️MIQËSORE
⚽FK PARTIZANI B 3 – 1 KF TËRBUNI
Shënues: Bërdufi 28′ 64′, Veriu 83

Formacioni: L.Malaj, Peqini, Dajçi, Arbana, Allmeta, Palluqi, Ferati, Kote, Hasa, Kodra, Bërdufi
Trainer. Dritan Mehmeti

Në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri skuadra e dytë Partizani B, ka zhvilluar sot një test miqësor ndaj Tërbunit. Takimi i cili është luajtur në kompleksin sportiv “International Tirana” në Pezë ka përfunduar me fitoren e të kuqve 3 – 1 falë golave të realizuar nga Bërdufi (dygolësh) dhe Veriu