KATEGORIA SUPERIORE 2018-2019
PARTIZANI KAMPION
KATEGORIA SUPERIORE 2018-2019
PARTIZANI KAMPION
KATEGORIA SUPERIORE 2018-2019
PARTIZANI KAMPION
previous arrow
next arrow
Slider

NDESHJA E RADHES

17/05/2021

NDESHJA E RADHES

17/05/2021

NDESHJA E FUNDIT E ZHVILLUAR

KATEGORIA SUPERIORE

13/05/2021 | 19:00
AIR ALBANIA
read more
PosClubPWDLGDPts
1.FK PARTIZANI29141142753
2.FK VLLAZNIA2915862053
3.KF TEUTA29131331552
4.KF LAÇI29131061349
5.KF TIRANA29121071246
6.FK KUKËSI2910613-136
7.KS KASTRIOTI2971012-1331
8.KS BYLIS297814-1429
9.KF SKENDERBEU295816-3423
10.KF APOLONIA293818-2517
view all

POSTIMET E FUNDIT

Nesër përballet mbrojtja më e mirë me sulmin më të mirë të kampionatit –   Daja: Sigurisht është një ndeshje ku do luhet gjithçka për gjithçka sepse nëse duam ti kemi gjërat në dorën tonë besoj se është treni i fundit . Kemi një kundërshtar të vështirë sepse luan vendi parë me të dytin. Në…

O.Rama: Partizani ka një disavantazh, kur luan jashtë ka tifozë kundërshtarë, si në Laç, në Shkodër dhe në Korçë, ndërkohë që ne e respektojmë protokollin. Në Laç e pamë të gjithë se çfarë ndodhi dhe ajo ishte e turpshme. VIP-at, tifozët e Skënderbeut, ishin gjatë gjithë pjesës së dytë mbështetës së skuadrës kundërshtare edhe këto…

Daja: Ndeshjet tashmë vijnë me dinamikë. Kemi humbur dy pikë në Korçë, por të gjithë e kemi parë që loja është zhvilluar në gjysëm fushën e kundërshtarit që do të thotë futbolli është sport ku të tilla situata janë prezente. Gjithsesi kjo gjë nuk ndikon aspak, sepse edhe nëse do kishim fituar në Korçë nuk…

Skuadra i ka dhënë fund sot përgatitjet në prag të takimit ndaj Skënderbeut i vlefshëm për javën e 32 të Kategorisë Superiore. Në kompleksin sportiv “Football Republic” grupi i lojtarëve në drejtimin e trainerit Ilir Daja dhe stafit ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore. Esat Mala dhe Jurgen Bardhi të skualifikuar me kartonë rezultojnë edhe…

This site is protected by wp-copyrightpro.com