Sulmuesi 23 vjeçar është prezantuar sot dhe vjen si përforcim cilësor te Partizani B. Në karrierën e tij Çema ka qenë pjesë e ekipeve zinxhir të Akademisë Partizani për të vijuar me eksperiencat në ekipet e Kukësit, Dinamos dhe së fundmi Erzenit.
#MirësevjennëFamiljenekuqeMarko