Uncategorized

16/05/2020
GJ
jQuery('#post-grid-lazy-32719').ready(function($){ jQuery('#post-grid-lazy-32719').fadeOut(); jQuery('#post-grid-32719').fadeIn(); }) #post-grid-32719{display: none;} .post-grid-lazy{ text-align: center; } KF SKËNDERBEU 4 – 1 FK PARTIZANI ➡️KATEGORIA SUPERIORE / JAVA 36 ⚽KF SKËNDERBEU 4 - 1 FK PARTIZANI Formacioni: L.Malaj, Idrizaj, Belica (kap), Dajçi, Ferati, Mala, FK PARTIZANI 3-0 KF VLLAZNIA KATEGORIA SUPERIORE / JAVA 35 FK PARTIZANI 3 - 0 KF VLLAZNIA Shënues:...
16/06/2019
Historia e klubit

Historia e skuadrës së futbollit “Partizani” e ka fillimin fill pas Çlirimit të vendit. Bazë për krijimin e saj ishin të rinjtë partizanë të divizioneve, të brigadave të Ushtrisë Nacionalçlirimtare. Në vitet e para shkolla “Skenderbej” dhe “Shkolla e Bashkuar e Oficerave” si dhe futbollistë të skuadrave të tjera do të ishin furnizuesit kryesor të…

18/07/2018
Momente nga seanca e sotme stërvitore që ekipi zhvilloj në stadiumin “Ljudski vrt” të Maribor.

EUROPA LEAGUE / TURI INK MARIBOR – FK PARTIZANI Momente nga seanca e sotme stërvitore që ekipi zhvilloj në stadiumin “Ljudski vrt” të Maribor.#PërjetMeTyPartizan

03/05/2018
PRAG TEUTA

Skuadra ka vijuar përgatitjet për takimin e radhës që do të luaj në shtëpi ndaj Teutës për Javën e 32-të të Kategorisë Superiore. Seanca e sotme është zhvilluar në orën 10:30 si zakonisht në ambjentet e “Qendrës Stërvitore të Ekipeve Kombetare” në Kamëz . Grupi ka qenë i plotë pasi me ekipin kanë zhvilluar normalisht…

25/04/2018
PERGATITJET PRAG LUSHNJA

Skuadra nisi sot përgatitjet për takimin e radhës ndaj Lushnjës i vlefshëm për javën e 31 të kampionatit. Seanca e sotme është zhvilluar në orën 12:00 në ambjentet e “Qendrës Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz. Prezent në seancën e sotme kanë qenë të gjithë lojtarët , me përjashtim të brazilianit Kardoso i cili u…

27/01/2018
PRONONCIMI I TRAJNERIT SULEJMAN STAROVA PER SUPERSPORT PAS TAKIMIT NDAJ FLAMURTARIT

Starova: Komenti im për penalltinë është që Jorgji gjynahet që ka pasur me Vlorën, i lau sot. Kemi bërë ndeshje gati perfekte. Nuk na akordoi një penallti ndaj Ramadanit në favorin tonë dhe ka bërë shumë gabime të tjera në këtë takim. Penalltia që u akordua në minutën e fundit ishte inekzistente. Nuk është problem penalizimi…

04/01/2018
EKIPI NIS PËRGATITJET NË 6 JANAR

Viti 2018 do të rikthej në fushë skuadrën në 6 Janar , datë kur edhe do nisin zyrtarisht përgatitjet. Në kompleksin sportiv të Ekipeve Kombëtare në Kamëz, grupi lojtarëve do të zhvillojë edhe seancën e parë në program në orën 16:00. Ekipi do të qëndroj në kryeqytet deri në datën 8 Janar, për të udhëtuar…

06/07/2017
EUROPA LEAGUE KONFERENCA PER SHTYP

TRAINERI SULEJMAN STAROVA Barazimi do të ishte rezultati më i drejtë, por Botev e meritoi kualifikimin. Ishte një ndeshje shumë e mirë. Në fillimin e pjesës së parë kishim mundësi të shënonim por e humbëm dhe Botev kontrolloi topin. Ata rrezikuan me Nedelev dhe shënuan, duke e bërë më të lehtë për ta ndeshjen. Ishte…

19/04/2017
PRAG TEUTA

Skuadra zhvillon dy seanca Ekipi ka aplikuar sot dy seancat e programuara stërvitore. Paradite grupi ka punuar në palestër, ndërsa pasdite në orën 14:30 përgatitjet kanë vijuar në fushën e kompleksit sportiv “Internacional Tirana” në Pezë. Gjendja e skuadrës paraqitet optimale dhe panvarësisht reshjeve të shiut që kanë shoqëruar stërvitjen, të gjithë lojtarët pa përjashtim…

placeholder
08/02/2017
THE FASTEST GOAL OF THE WORLD CHAMPIONSHIP

Flagrantly squinted tarantula including bridled caustic carelessly climbed flustered yikes hey crab hence a especial wow impolite up oh according

This site is protected by wp-copyrightpro.com