SULMUESI I KUQ PËRFSHIHET PËR DY SFIDAT ZYRTARE NDAJ AUSTRISË DHE ANDORRËS

Tedi Cara është i përzgjedhuri i kuq në seleksionin kuqezi të 21 vjeçarëve. Sulmuesi është thirrur për dy përballjet që ekipi ynë përfaqësues do të zhvillojë ndaj Austrisë dhe Andorrës në datat 4 dhe 8 Shtator. Traineri i ekipit tonë përfaqësues U-21 Alban Bushi në listen e publikuar sot, ka përfshirë edhe sulmuesin e kuq. Klubi i uron Tedi Carës një përfaqësim sa më pozitiv me fanelën kuqezi.