15/04/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 21

U 19 / FK PARTIZANI 5 – 2 KF TIRANA Shënues: Lala , Haxhiu , E Çela , A. Çelaj ( dygolësh ) Formacioni: Hida, Noka, Kllogjeri, Lala, Ismaili, N. Gjinaj , Brahimlika, Demiri, Çelaj, Haxhiu, DaciU aktivizuan: A. Gjina, A. Çelaj, Xhafa, Xhymerti, Limani Trainer. Ylli Shehu Të kuqtë triumfojnë në derbin e kryeqytetit…

25/03/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 18-të

U 19 / FK PARTIZANI 2 – 0 KF LAÇIShënues: Daci , Çelaj Të kuqtë rikthehen te fitoret. Në javën e 18-të e cila mbylli fazën e dytë të kampionatit, të besuarit e trainerit Ylli Shehu kanë mposhtur me rezultatin 2 – 0 Laçin falë golave të realizuar nga Daci dhe Çelaj. 19 vjeçarët e…

04/03/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 15-të

U 19 / KF TIRANA 1 – 2 FK PARTIZANIShënues: Haxhiu 83’ , 87’ Të kuqtë kanë triumfuar në derbin kryeqytetas ndaj Tiranës në javën e 15-të kampionatit . Të besuarit e trainerit Ylli Shehu kanë mposhtur me rezultatin 2 – 1 bardheblutë falë një dygolëshi të realizuar nga sulmuesi Haxhiu . 19 vjeçarët e…

25/02/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 14-të

U 19 / PARTIZANI 2 – 1 KUKESIShënues: Daci 3’ , Kllogjeri 91’ Të kuqtë e drejtuar nga Traineri Ylli Shehu janë rikthyer te fitoret në javën e 14 të kampionatit , teksa kanë mposhtur me rezultatin 2 – 1 Kukësin. 19 vjeçarët e kuq sigurojnë suksesin e 10-të në kampionat dhe ruajnë pozitat në…

10/02/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 12-të

U 19 / PARTIZANI 3 – 0 PORTO Të kuqtë e drejtuar nga Traineri Ylli Shehu kanë vijuar serinë e fitoreve edhe në javën e 12 , teksa kanë mposhtur me rezultatin 3 – 0 Porton. 19 vjeçarët e kuq sigurojnë suksesin e 9-të në kampionat dhe pozicionohen në vendin e dytë në kuotën e…

09/12/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 10-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 10-të19 vjeçarët e kuq rregjistrojnë një barazim pa gola ndaj Shkëndija Tr. U 19 / FK PARTIZAN 0 – 0 SHKENDIJA TR Formacioni: Hida, Asrama, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci , Kodra , Brahilika, Çela, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq ndalen në një barazim 0 –…

26/11/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 9-të

19 vjeçarët e kuq koleksionojnë fitorene 6 radhazi U 19 / FC KF LAÇI 1 – 5 FK PARTIZANI Shënues: ’ , Daci 2 , Haxhiu ,Brahilika, Kodra Formacioni: Hida, Asrama, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci , Kodra , Brahilika, Çela, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq rregjistrojnë një tjetër fitore të rëndësishme…

18/11/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 8-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 8-të 19 vjeçarët e kuq rregistrojnë suksesin e 5 radhazi U 19 / FK PARTIZANI 2 – 0 AKADEMIA AAS Shënues: Haxhiu 65’ , 73’ Formacioni: Hida, Ismaili, Xhika, Gjymerti, Noka, Demiri, Spahiu, Brahilika, Çela, Gjinaj, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq vijojnë të mbajnë hapin e…

12/11/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 7-të

U 19 / FC INTERNACIONAL TIRANA 1 – 3 FK PARTIZANI Shënues: Brahilika 20’ , Kllogjeri 60’ ,Elmazi 80’ Formacioni: Hida, Ismaili, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci, Brahilika, Çela, Gjinaj, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq vijojnë serinë e fitoreve. Në javën e7- të të kampionatit të besuarit e Ylli Shehut fiksojnë një…

28/10/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE U 19 / KUKESI 0 – 1 PARTIZANI Shënues: Haxhiu (11m) 90’ Formacioni: Hida, Ismaili, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci, Kodra, Çela, Çelaj, HaxhiuTraner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq rregjistrojnë suksesin e radhës në trasfertën delikate luajtur në Kukës. Të kuqtë e drejtuar nga trajneri Ylli Shehu kanë siguruar…

This site is protected by wp-copyrightpro.com