12/03/2016
EKIPET E AKADAEMISE / JAVA 18

U 17 PARTIZANI 5 – 0 OLIMPIK FC Shënues: Duka (dygolesh), Daci (dygolesh), Gjinaj U 19 PARTIZANI 3 – 1 OLIMPIK FC Shënues: Lekgega, Sadiku, Janku Ekipet e Akademisë U 17 dhe U 19 kanë rregjistruar sot fitore në përballjet e radhës ndaj Olimpik Fc për javën e 18-të të kampionateve respektive të moshave. Kampionët…

27/02/2016
EKIPET E AKADAEMISE / JAVA 16

U 17 PARTIZANI 3 – 2 TIRANA Shënues: Demiri (11m ), Çarli, Haxhiu U 19 PARTIZANI 3 – 3 TIRANA Shënues: Vllacaj, N. Agalliu , Lika Ekipet e Akademisë U 17 dhe U 19 kanë luajtur sot përballjet e radhës e ndaj rivalëve të Tiranës për javën e 16 të kampionateve respektive të moshave. Kampionët…

21/02/2016
EKIPET E AKADAEMISE /JAVA 15

U 19 / Porto 0 – 5 Partizani Shënues : Vllacaj 10’ 15′ 35’, 55′ Sadiku 70′ U 17 / Porto 2 – 2 Partizani Shënues: Haxhiu 8’ Kodra 14′ Janë luajtur sot takimet e javës së 15 të Kategorisë Superiore të moshave U 17 dhe U 19 . Në sfidat të cilat u luajtën…

14/02/2016
EKIPET E AKADAEMISE – NIS FAZA E DYTE

U 19 / Brians 1 – 2 Partizani Shënues : Lika 81’ 82’ U 17 / Brians 1 – 1 Partizani Shënues: Daci 77’ Ka nisur sot faza e dytë e Kategorisë Superiore të moshave U 17 dhe U 19 . Në sfidat të cilat u luajtën në trasfertë, U 17 rregjistroj një barazim me…

16/12/2015
Akademia-Partizani U17-U19 (dhjetor 2015)

Akademia-Partizani U17-U19 (dhjetor 2015) [youtube video=https://youtu.be/ug5k2Myrz6Q]

15/12/2015
EKIPET E AKADEMISE JAVA 12-të

U 17 Akademia e Futbollit 1 – 3 Partizani U 19 Akademia e Futbollit 0 – 2 Partizani Ekipet U 17 dhe U 19 rregjistruan fitore ndaj kundërshtarëve respektiv Akademisë së Futbollit. Ndeshjet u zhvilluan në ambjentet e Qendrës së Ekipeve Kombëtare në Kamëz .

07/11/2015
U 17 / Tirana 0 – 1 Partizani

U 17 / Tirana 0 – 1 Partizani Shënues: Demiri 80’ Skuadra e drejtuar nga trajneri Nikolin Çoçlli triumfon në derbin ndaj Tiranës duke mundur rivalët me rezultatin 0 – 1. Në takimin e vlefshëm për javën 7 të kampionatit 17 vjeçarët e kuq kanë siguruar një sukses të merituar në limitet e kohës së…

31/10/2015
EKIPET E AKADEMISE U 17, U 19 / PARTIZANI – PORTO (Lezhë)

U 19 / Partizani 2 – 0 Porto Shënues: Hoxhaj 12’ , Lekgega 60’ Kampionët në fuqi i janë rikthyer fitoreve pas barazimit të javës së kaluar ndaj Brians. Në sfidën përballë Portos (lezhë) të besuarit e Genc Tomorit rregjistrojnë një sukses të merituar në shifrat 2 – 0 .Hoxhaj dhe Lekgegaj ishin autorët e…

28/10/2015
EKIPET E AKADEMISE U 17 , U 19

EKIPET E AKADEMISE U 17 , U 19 PARTIZANI – PORTO, LUHEN TE SHTUNEN Skuadrat e Akademisë do të jenë të impenjuara këtë javë sërisht në shtëpi. Në përballjet respektive të vlefshme për javën e 6-të të kampionatit U 17 dhe U 19 do të kenë përballë Porton (Lezhë) takime të cilat do të zhvillohen…

24/10/2015
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE U 19 REGJISTRON BARAZIMIN E PARE NE KAMPIONAT PERBALLE EKIPIT TE BRIANS U 19 / PARTIZANI 1 – 1 BRIANS – Shënues: J.Bardhi 85 ‘. Ekipi i të rinjve U 19 ka rregjistruar një barazim 1 – 1 ndaj . Brians. Në sfidën e vlefshme për javën e 5-të të…

This site is protected by wp-copyrightpro.com