04/03/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 15-të

U 19 / KF TIRANA 1 – 2 FK PARTIZANIShënues: Haxhiu 83’ , 87’ Të kuqtë kanë triumfuar në derbin kryeqytetas ndaj Tiranës në javën e 15-të kampionatit . Të besuarit e trainerit Ylli Shehu kanë mposhtur me rezultatin 2 – 1 bardheblutë falë një dygolëshi të realizuar nga sulmuesi Haxhiu . 19 vjeçarët e…

25/02/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 14-të

U 19 / PARTIZANI 2 – 1 KUKESIShënues: Daci 3’ , Kllogjeri 91’ Të kuqtë e drejtuar nga Traineri Ylli Shehu janë rikthyer te fitoret në javën e 14 të kampionatit , teksa kanë mposhtur me rezultatin 2 – 1 Kukësin. 19 vjeçarët e kuq sigurojnë suksesin e 10-të në kampionat dhe ruajnë pozitat në…

09/12/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 10-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 10-të19 vjeçarët e kuq rregjistrojnë një barazim pa gola ndaj Shkëndija Tr. U 19 / FK PARTIZAN 0 – 0 SHKENDIJA TR Formacioni: Hida, Asrama, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci , Kodra , Brahilika, Çela, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq ndalen në një barazim 0 –…

26/11/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 9-të

19 vjeçarët e kuq koleksionojnë fitorene 6 radhazi U 19 / FC KF LAÇI 1 – 5 FK PARTIZANI Shënues: ’ , Daci 2 , Haxhiu ,Brahilika, Kodra Formacioni: Hida, Asrama, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci , Kodra , Brahilika, Çela, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq rregjistrojnë një tjetër fitore të rëndësishme…

18/11/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 8-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE JAVA 8-të 19 vjeçarët e kuq rregistrojnë suksesin e 5 radhazi U 19 / FK PARTIZANI 2 – 0 AKADEMIA AAS Shënues: Haxhiu 65’ , 73’ Formacioni: Hida, Ismaili, Xhika, Gjymerti, Noka, Demiri, Spahiu, Brahilika, Çela, Gjinaj, Haxhiu Trajner. Ylli Shehu 19 vjeçarët e kuq vijojnë të mbajnë hapin e…

15/10/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 3-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 3-tëU 19 / PORTO 2 – 2 FK PARTIZANI Shënues: Kodra 50′ , Brahilika 70′ Formacioni: Hida, Ismaili, Kllogjeri, Lala, Noka, Demiri, Daci, Kodra, Çela, Çelaj, HaxhiuTrajner. Ylli Shehu U 17/ PORTO 1 – 0 FK PARTIZANI

30/09/2017
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 2-të

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 2-të U 19 / FK PARTIZANI 3 – 1 AKADEMIA E FUTBOLLITShënues: Kodra 40’ , Daci 50 ‘ 60’ Formacioni: Hida,Ismaili, Kllogjeri, Xhika, Noka, Demiri, Kodra, Xhymerti, Çelaj,Daci, ÇelaTraner . Ylli Shehu Skuadra e drejtuar nga Ylli Shehu shijon fitoren e parë në kampionat. Në javën e dytë…

14/05/2017
TE KUQTE TRIUMFOJNE NE DERBIN E KRYEQYTETIT

  U 19 / TIRANA 1 – 4 PARTIZANI JAVA 26-të Shënues: Prodani 24′ , Doksani 27′, Haxhiu 70′ 75′ Formacioni: Dajsinani, Çela, Doksani, Prodani, Fetaj, Kumanova, Bajrami , Smaçi, Qorri, Haxhiu, Demiri Trainer. Ylli Shehu Të besuarit e Trainerit Ylli Shehu kanë rregjistruar një fitore të rëndësishme në shifrat 2 – 0 në derbin…

30/04/2017
EKIPET E AKADEMISE / JAVA 24

  U 19 / BRIANS 0 – 5 PARTIZANI Shënues: Smaçi 10’ Vatnikaj 15’ Kumanova 25’ , Hima, 60’ , Demiri 80’ Formacioni: Dajsinani, Prodani , Fetaj , Lala. Çela, Smaçi, Kumanova, Qorri, Haxhiu, Vatnikaj, Doksani Trainer: Ylli Shehu   U 17 / PARTIZANI 3 – 0 LAÇI / JAVA 24 Shënues: Kaco 39’ ,…

18/02/2017
U 17/ PARTIZANI 5 – 0 PORTO / JAVA 14-të

U 17/ PARTIZANI 5 – 0 PORTO / JAVA 14-të Fitore të thellë në shifrat 5 – 0 ndaj Portos ka rregjistruar edhe ekipi U 17. Skuadra e drejtuar nga traineri Nikolin Çoçlli rikthehet tek fitoret duke rregjistruar suksesin e 4 në kampionat dhe tashmë ngjitet në kuotën e 16 pikëve.

This site is protected by wp-copyrightpro.com