20/10/2019
REZULTATET E AKADEMISË – U-17/ JAVA 5

U 17 / PARTIZANI 3 – 1 SHKËNDIJA DR. Shënues: Leci 30′(autogol), Qehaja 79′, 81’/ Boci 20′

31/03/2019
REZULTATET E AKADEMISË / JAVA 20-të

REZULTATET E AKADEMISË / JAVA 20-të U 19 / PARTIZANI 4 – 0 TIRANA Shënues: Çela 17′, 32′, Xhika 29′, Ferati 43′ U 17 / PARTIZANI 3 – 0 LAÇIShënues: Dezhgiu 1′, 17′, Marku 57′

18/01/2019
KUPA E SHQIPËRISË / TURI I , GRUPI A

17 VJEÇARËT E KUQ KUALIFIKOHEN NË TURIN E DYTË U 17/ FK PARTIZANI 1 – 1 SHKËNDIJA TR.Shënues: Alushi 48’8 – 7 11 metërshat Të kuqtë kanë siguruar kualifikimin për në turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Në takimin e luajtur sot në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz përballë Shkëndijës së Tiranës,…

02/12/2018
REZULTATET E AKADEMISË / JAVA 12-të

REZULTATET E AKADEMISË / JAVA 12-të U 19 / AKADEMIA AAS 1 – 2 PARTIZANI Shënues: A.Kolonja 42′ , 68′ Formacioni: Xhameta, Noka, Karaj, Xhika, Spahiu, Marku N.Gjinaj, Çaçi, Kolonja, Ahmati, ÇelaTrajner. Klevis Dalipi U 17 / KUKËSI 1 – 2 PARTIZANIShënues: M. Marku (11m) 12′ , Bardhi 54′ Formacioni :Marku, Domja, Cami, Meli, Kozi,…

14/11/2018
REZULTATET E AKADEMISË / JAVA 6-të (E prapambetur)

U 17 / FK PARTIZANI 5 – 2 KF VLLAZNIA (E prapambetur)Shënues. M.Marku (11m) 5’, Mosho 54’,81’, Spahiu 72’, Bardhi 83’ Formacioni: B.Marku, Kozi, Cami, Doma, Katroshi, Spahiu, Mosho,Bardhi, Alushi, M.Marku Trajner. Ylli Shehu   U 19 / FK PARTIZANI 1 – 4 KF VLLAZNIA Shënues. Çela 30’ Formacioni: Ferat, Xhika, Asllani, Dushaj, Karati, N.Gjinaj,…

30/09/2018
REZUTATET E EKIPEVE TË AKADEMISË / JAVA V

U -19 / KF LAÇI 2 – 2 FK PARTIZANIShënues: Çela, Xhika Formacioni: Xhameta, Asllani, Xhika, Karaj, Noka, Marku, Ismaili, Dushaj, N. Gjinaj, Karati, ÇelaTrajner. Klevis Dalipi U -17 / KF LAÇI 1 – 3 FK PARTIZANIShënues: B. Marku, M. Marku (dygolësh)

23/09/2018
REZUTATET E EKIPEVE TË AKADEMISË / JAVA IV

REZUTATET E EKIPEVE TË AKADEMISË / JAVA IVTË KUQTË TRIUMFOJNË NË DERBI DHE MARRIN KRYESIMIN U -19 / FK PARTIZANI 2 – 1 KF TIRANAShënues: Xhika, Çela Formacioni: Xhameta, Asllani, Xhika, Karaj, Ismaili, N.Gjinaj, Karati, Dushaj, Caci, Çela, NokaTrajner. Klevis Dalipi U -17 / FK PARTIZANI 1 – 2 KF TIRANA

15/09/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE U – 19 / FK PARTIZANI 4 – 4 AKADEMIA AASShënues: Karaj, Çela(11m) , Karati (dygolësh) Formacioni: Xhameta Noka Xhika Karaj Spahiu Ismaili N.Gjinaj Dushaj Kolonja Bici ÇelaTrajner. Klevis Dalipi U – 17 / FK PARTIZANI 0 – 0 KF KUKESI

02/09/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE U 17 / JAVA I

REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA IU 17 / PARTIZANI 2 – 3 PORTOShënues: Marku, Kozi Formacioni: Marku, Çarçani, Cami, Kozi, Doma, Meli, Katroshi, Spahiu, Bardhi, Marku, AlushiTrajner. Ylli Shehu  

25/03/2018
REZULTATET E EKIPEVE TE AKADEMISE / JAVA 18-të

U 19 / FK PARTIZANI 2 – 0 KF LAÇIShënues: Daci , Çelaj Të kuqtë rikthehen te fitoret. Në javën e 18-të e cila mbylli fazën e dytë të kampionatit, të besuarit e trainerit Ylli Shehu kanë mposhtur me rezultatin 2 – 0 Laçin falë golave të realizuar nga Daci dhe Çelaj. 19 vjeçarët e…

This site is protected by wp-copyrightpro.com