U 17/ PARTIZANI 5 – 0 PORTO / JAVA 14-të

Fitore të thellë në shifrat 5 – 0 ndaj Portos ka rregjistruar edhe ekipi U 17. Skuadra e drejtuar nga traineri Nikolin Çoçlli rikthehet tek fitoret duke rregjistruar suksesin e 4 në kampionat dhe tashmë ngjitet në kuotën e 16 pikëve.