LORENC TRASHI

21/06/2020
ZYRTARE | LORENC TRASHI TRANSFEROHET TE AL QADSIA SPORTING CLUB

Klubi njofton sot arritjen e marrëveshjes të transferimit me titull definitiv të Lorenc Trashit në ekipin Al Qadsia Sporting Club të Kuvajtit. Për shkak të kufizimeve të lëvizjeve drejt Kuvajtit, situatë e krijuar nga COVID-19, Lorenc Trashi pritet ti bashkohet ekipit 16 herë kampion të Premier Ligës së Kuvajtit sapo këto kufizime do të hiqen….

18/10/2019
PRAG VLLAZNIA | PRONONCIMI I TITULLARIT LORENC TRASHI NË KONFERENCËN E SOTME PËR SHTYP

Kombëtarja? Trashi: Ishte grumbullimi i tretë për mua me kombëtaren. I pari ka qenë me Panuçin, nuk kam debutuar atëherë, por  mundësia m’u dha tani. Me Rejën ishte komplet ndryshe. Më ka mbështetur shumë, ashtu si dhe çunat. Në momentin që u bë formacioni për ndeshjen me Moldavinë, të gjithë më kanë dhënë kurojo dhe…

18/03/2019
LORENC TRASHI PJESË E EKIPIT TONË PËRFAQËSUES PËR DY TAKIMET NDAJ TURQISË DHE ANDORRAS

ELIMINATORET EURO 2020 LORENC TRASHI PJESË E EKIPIT TONË PËRFAQËSUES PËR DY TAKIMET NDAJ TURQISË DHE ANDORRAS Lorenc Trashi përfshihet në listën e 24 lojtarëve të ekipit tonë përfaqësues për dy ndeshjet zyrtare eliminatore të EURO 2020, ndaj Turqisë dhe Andorras. Titullari i kuq i është bashkuar menjëherë ekipit tonë përfaqësues në Durrës. Për të…

This site is protected by wp-copyrightpro.com