U 19 / PARTIZANI 2 – 1 KUKESI
Shënues: Daci 3’ , Kllogjeri 91’

Të kuqtë e drejtuar nga Traineri Ylli Shehu janë rikthyer te fitoret në javën e 14 të kampionatit , teksa kanë mposhtur me rezultatin 2 – 1 Kukësin. 19 vjeçarët e kuq sigurojnë suksesin e 10-të në kampionat dhe ruajnë pozitat në krye të klasifikimit tashmë në kuotën e 32 pikëve.

U 17 / PARTIZANI 1 – 1 KUKESI