U 19 / PARTIZANI 3 – 0 PORTO

Të kuqtë e drejtuar nga Traineri Ylli Shehu kanë vijuar serinë e fitoreve edhe në javën e 12 , teksa kanë mposhtur me rezultatin 3 – 0 Porton.
19 vjeçarët e kuq sigurojnë suksesin e 9-të në kampionat dhe pozicionohen në vendin e dytë në kuotën e 29 pikëve, vetëm 1 pikë larg kryesuesve të Shkëndijës.

 

U 17 / PARTIZANI 3 – 0 PORTO