14/08/2020
PËRGATITJET | Skuadra stërvitet me dy seanca në ditë.

Ekipi po vijon përgatitjet me dy seanca në ditë. Nën drejtimin e trainerit Ilir Daja paradite lojtarët po zhvillojnë ushtrime në palestër ndërsa pasdite në fushën e kompleksit sportiv “Pepa” në Elbasan. Grupi është plotësuar sot edhe me ardhjen e Solomon, Bardhit dhe Llanaj të cilët janë vënë menjëherë nën urdhrat e trainerit Daja dhe…

12/08/2020
EKIPI NIS ZYRTARISHT PËRGATITJET PËR SEZONIN E RI 2020 – 2021

Traineri Ilir Daja prezantohet me skuadrën Ekipi ka nisur zyrtarisht sot pasdite përgatitjet për sezonin e ri futbollistik 2020 – 2021. Traineri Ilir Daja përpara seancës së parë stërvitore e cila është zhvilluar në kompleksin “Pepa”, është prezantuar me grupin e lojtarëve që kanë qenë prezent. Pjesë e stafit teknik të skuadrës do të jenë…

10/08/2020
FALEMINDERIT BRUNO TELUSHI

Klubi i futbollit Partizani falenderon publikisht Bruno Telushin për kontributin e dhënë me fanelën e kuqe. Mesfushori 29 vjeçar ishte një prej shtyllave të ekipit dhe protagonist, sidomos përgjatë sezonit 2018 -2019, ku edhe me meritë u shpall Kampion i Shqipërisë me Partizanin. Falë kontributit, punës dhe përkushtimit në arritjen e trofeut të kampionit ai…

10/08/2020
PRONONCIMI I DREJTORIT TË PËRGJITHSHËM OLSI RAMA NË KONFERENCËN E SOTME PËR SHTYP

O.Rama: Shpresojmë ta vlerësojmë me disa sezone të mira me në krye Ilir Dajën. Është një trajnerët më të mirë në Shqipëri. Është më se normale për Partizanin të kërkojë ecurinë e duhur. Marrëveshja me Dajën ka qenë më e thjeshta që kam bërë. Mjaftoi një bisedë dhe shtrëngim duarsh. Kemi gjëra të përbashkëta. Një…

10/08/2020
PRONONCIMI I TRAINERIT ILIR DAJA NË KONFERENCËN E SOTME PËR SHTYP

Daja: Kam një karrierë 25-vjeçare. Është një dozë emocionale e madhe kur vjen te një klub i madh. Shoh që ka shumë gazetare. Kur ka kaq shumë pritshmëri nga gazetarët, imagjinoni tifozët. Partizani është vlerësim, por dhe përgjegjësi. Është klubi me shumë trofe në futbollin shqiptar. Është një ekip që gjithmonë pritshmëria ka qenë e…

05/08/2020
FINALE / “PLAY OFF”

FINALE / “PLAY OFF” PARTIZANI B 4 – 3 DEVOLLI Shënues: Llanaj 3′, 113′, Bardhi 7′, Bitri 82′ Formacioni: Teqja, Bitri, Peqini (kap), Melani, Zenelaku, Dajçi, Mala, Bardhi, Palluqi, Llanaj, Bërdufi. U aktivizuan. Allmeta, Arbana, Gjeci, Delia, Gjinaj Trainer. Dritan Mehmeti #PërjetMeTyPartizan

30/07/2020
FAZA “PLAY OFF” | PARTIZANI B 3 – 1 GRAMSHI

PARTIZANI B 3 – 1 GRAMSHI Shënues: Bërdufi (11m) 65′, Cara 75′ ,Gjeci (11m) 85′ / Duda 90′ Formacioni: Teqja, Zenelaku, Peqini, Bitri, Arbana, Palluqi, Melani, Bardhi, Llanaj, Cara, Bërdufi. U aktivizuan. Gjeci, Delia, Hasa, Gjinaj, Allmeta Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B ka siguruar kualifikimin në takimin tjetër “Play Off” ndaj Gramshit. Në përballjen e…

28/07/2020
📸PRAG SKËNDERBEU

Ekipi i ka dhënë fund sot përgatitjeve në prag të takimit ndaj Skënderbeut. Seanca e programuar është zhvilluar në orën 19:00 në stadiumin e Pogradecit. Sfida Skënderbeu – Partizani e cila do të jetë edhe ndeshja e fundit për këtë sezon do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin “Skënderbeu”, në orën 20:45 #PërjetMeTyPartizan

26/07/2020
KATEGORIA DYTË / FAZA “PLAY OFF”

KATEGORIA DYTË / FAZA “PLAY OFF” PARTIZANI B 4 – 0 SOPOTI Shënues: Peqini 10′, Bërdufi 21, Cara 22′,66′ Formacioni: Teqja, Zenelaku, Zeqini, Bitri, Melani, Arbana, Palluqi, Gjeci, Llanaj, Cara, Bërdufi. Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B i impenjuar tashmë në fazën “Play Off” ka siguruar kualifikimin për më tej. Në takimin e luajtur sot në…

11/07/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 24

KATEGORIA DYTË / JAVA 24 PARTIZANI B 4 – 0 VLLAZNIA B Shënues: Bërdufi 13′, Zenelaku 58′, Gjeci 84′, Pinari 89′ Formacioni: Malaj, Arbana, Zenelaku, Peqini, Dajci, Allmeta, Palluqi, Balla, Veriu, Gjeci, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B vijon serinë e fitoreve. Në sfidën e luajtur sot ndaj Vllaznisë B, të kuqtë kanë rregjistruar një…

This site is protected by wp-copyrightpro.com