31/08/2020
PËRGATITJET NË OHËR

Ekipi ka hyrë në javën e dytë të fazës përgatitore që po zhvillon në Ohër. Në drejtimin e trainerit Ilir Daja dhe stafit grupi ka vijuar me dy seanca në ditë.

29/08/2020
MIQËSORE | KS POGRADECI 0 – 1 FK PARTIZANI

MIQËSORE KS POGRADECI 0 – 1 FK PARTIZANI Shënues: Marinaj 90′ Eshtë mbyllur me fitoren e të kuqve miqësorja e radhës me Pogradecin. Ndeshja e cila u luajt sot pasdite në stadiumin “Gjorgji Kyçyku” të Pogradecit ka përfunduar me fitoren e të besuarve të Ilir Dajës 1 – 0 me golin e Marinaj në minutën…

29/08/2020
LIGA E KOMBEVE | ALBAN HOXHA PJESË E EKIPIT TONË PËRFAQËSUES PËR DY TAKIMET NDAJ BJELLORUSISË DHE LITUANISË

Alban Hoxha përfshihet në listën e 25 lojtarëve të ekipit tonë përfaqësues për dy ndeshjet zyrtare eliminatore të Ligës së Kombeve, ndaj Bjellorusisë në 4 shtator dhe Lituanisë në 7 shtator. Kapiteni ekipit do të jetë përfaqësuesi i kuq në seleksionin kuqezi të përzgjedhur nga traineri Eduardo Reja. Klubi i uron shumë suksese Alban Hoxhës…

28/08/2020
U-21/ TEDI CARA PJESË E SELEKSIONIT KUQEZI

SULMUESI I KUQ PËRFSHIHET PËR DY SFIDAT ZYRTARE NDAJ AUSTRISË DHE ANDORRËS Tedi Cara është i përzgjedhuri i kuq në seleksionin kuqezi të 21 vjeçarëve. Sulmuesi është thirrur për dy përballjet që ekipi ynë përfaqësues do të zhvillojë ndaj Austrisë dhe Andorrës në datat 4 dhe 8 Shtator. Traineri i ekipit tonë përfaqësues U-21 Alban…

26/08/2020
MIQËSORE | FK PARTIZANI 2 – 0 PARTIZANI B

Shënues: Çinari 65′, Peqini (aut) 70′ Formacioni: A.Hoxha, Idrizaj, Bitri, Dajçi, Hakaj, Mala, Bardhi, Asani, Cardoso Melo, Solomon U aktivizuan: Teqja, Lala, Hasa, Ferati, Kodra, Cara, Llanaj, Çikani, Çinari, Remi Trainer. Ilir Daja Partizani B: L.Malaj, Punavia, Peqini, Arbana, Osmanllari, Gjinaj, Palluqi, Gjeci, Ismailaj, Berdufi, Balla Trainer. Dritan Mehmeti Në kuadër të përgatitjeve që po…

24/08/2020
PËRGATITJET NË OHËR

Skuadra ka zhvilluar sot pasdite seancën e parë stërvitore. Nën drejtimin e trainerit Ilir Daja dhe stafit, grupi ka kryer përgatitjet në stadiumin e Ohrit. Me ekipin në seancën e sotme prezent kanë qenë të gjithë lojtarët përfshi edhe sulmuesin Jasir Asani. Nga dita e martë ekipi do të vijojë përgatitjet me ngarkesa të larta…

24/08/2020
EKIPI UDHËTON DREJT OHRIT

Skuadra i është drejtuar sot paradite Ohrit. Në vendin fqinj të kuqtë kanë programuar të zhvillojnë fazën përgatitore, kjo falë edhe kushteve dhe temperaturave optimale që ofron qyteti liqenor. Me skuadrën në Ohër sot bashkohet edhe sulmuesi Jasir Asani, pas aventurës në Suedi te AIK. Përgjatë qëndrimit në Ohër ekipi pritet të zhvillojë edhe disa…

20/08/2020
PËRGATITJET | Uilliam Kordeiro Melo i bashkohet ekipit_

Skuadra po vijon me ritme të larta përgatitjet. Pas testit të parë miqësor luajtur ndaj Korabit, grupi në drejtimin e trainerit Ilir Daja dhe stafit ka zhvilluar sot seancat e programuara stërvitore paradite dhe pasdite. Përgjatë këtyre ditëve lojtarët po punojnë me ngarkesa të larta fizike. Me ekipin prej ditës së mërkurë është bashkuar edhe…

19/08/2020
MIQËSORE | FK PARTIZANI 1 – 1 KF KORABI

FK PARTIZANI 1 – 1 KF KORABI Shënues : Kardoso 6′ /Skuka 2′ Formacioni: A.Hoxha (kap), Bitri, Belica, Idrizaj, Kote, Broja, Bardhi, Mala, Kardoso, Çinari, Solomon U aktivizuan: Teqja, Lala, Dajçi, Hasa, Hakaj, Ferati, Kodra, Cara, Llanaj, Çikani, Remi Trainer. Ilir Daja

17/08/2020
PËRGATITJET | B.Braun dhe E.Mala bashkohen me ekipin

Skuadra pas një dite pushim ka rinisur sot përgatitjet duke vijuar me dy seanca në ditë. Paradite të gjithë lojtarët prezent i janë nënshtruar testeve fizike, nëpërmjet të cilave traineri Daja dhe stafi kanë monitoruar gjendjen aktuale të grupit. Pasdite në orën 18:30 ekipi ka zhvilluar seancën e radhës në fushën e kompleksit sportiv “Pepa”….

This site is protected by wp-copyrightpro.com