28/02/2014
Demi: Ekip me karakter, por merkato vazhdon

Presidenti i Partizanit ka vlerësuar lojën e skuadrës së tij në miqësore, duke thekuar se tashme mbetet që një gjë e tillë të paraqitet edhe në kampionat  Partizani ka fituar me gola dhe lojë pozitive ndeshjen miqësore me Dinamon pas fazës përgatitore të zhvilluar në Turqi. Në këtë miqësore u aktivizuan shumë lojtarë të afruar…

28/02/2014
Kompleksi olimpik vishet me ALBtelecom

Qendra stervitore e Partizani eshte “veshur” me sponsorin e ri, i cili eshte Albtelecom. Marveshja eshte arritur para disa kohesh, sot po vendosen dhe reklamat ne “Kompleksin olimpik”.

This site is protected by wp-copyrightpro.com