30/07/2020
FAZA “PLAY OFF” | PARTIZANI B 3 – 1 GRAMSHI

PARTIZANI B 3 – 1 GRAMSHI Shënues: Bërdufi (11m) 65′, Cara 75′ ,Gjeci (11m) 85′ / Duda 90′ Formacioni: Teqja, Zenelaku, Peqini, Bitri, Arbana, Palluqi, Melani, Bardhi, Llanaj, Cara, Bërdufi. U aktivizuan. Gjeci, Delia, Hasa, Gjinaj, Allmeta Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B ka siguruar kualifikimin në takimin tjetër “Play Off” ndaj Gramshit. Në përballjen e…

28/07/2020
📸PRAG SKËNDERBEU

Ekipi i ka dhënë fund sot përgatitjeve në prag të takimit ndaj Skënderbeut. Seanca e programuar është zhvilluar në orën 19:00 në stadiumin e Pogradecit. Sfida Skënderbeu – Partizani e cila do të jetë edhe ndeshja e fundit për këtë sezon do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin “Skënderbeu”, në orën 20:45 #PërjetMeTyPartizan

26/07/2020
KATEGORIA DYTË / FAZA “PLAY OFF”

KATEGORIA DYTË / FAZA “PLAY OFF” PARTIZANI B 4 – 0 SOPOTI Shënues: Peqini 10′, Bërdufi 21, Cara 22′,66′ Formacioni: Teqja, Zenelaku, Zeqini, Bitri, Melani, Arbana, Palluqi, Gjeci, Llanaj, Cara, Bërdufi. Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B i impenjuar tashmë në fazën “Play Off” ka siguruar kualifikimin për më tej. Në takimin e luajtur sot në…

11/07/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 24

KATEGORIA DYTË / JAVA 24 PARTIZANI B 4 – 0 VLLAZNIA B Shënues: Bërdufi 13′, Zenelaku 58′, Gjeci 84′, Pinari 89′ Formacioni: Malaj, Arbana, Zenelaku, Peqini, Dajci, Allmeta, Palluqi, Balla, Veriu, Gjeci, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B vijon serinë e fitoreve. Në sfidën e luajtur sot ndaj Vllaznisë B, të kuqtë kanë rregjistruar një…

05/07/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 23

KATEGORIA DYTË / JAVA 23 PARTIZANI B 5 – 1 FC INTERNACIONAL TIRANA Shënues: Balla 16′, Veriu 36′, 48′, Palluqi 69′, Delia 83 / Peti 90′ Formacioni: Malaj, Zenelaku, Peqini, Dajçi, Melani, Palluqi, Arbana, Gjeci, Balla, Veriu, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B rregjistroi sot një tjetër fitore të pastër 5 – 1 ndaj International…

24/06/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 21

KATEGORIA DYTË / JAVA 21 PARTIZANI B 4 – 2 LUZI 2008 Shënues: Veriu 50′, Bërdufi (11m) 60′, Delia 74′, 78′ /Sejdini 62′, (11m) 79′ Formacioni: Malaj, Zenelaku, Peqini, Dajçi, Melani, Palluqi, Arbana, Gjeci, Balla, Veriu, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B rregjistron një tjetër sukses, teksa sot ka mposhtur me rezultatin 4 – 2…

21/06/2020
ZYRTARE | LORENC TRASHI TRANSFEROHET TE AL QADSIA SPORTING CLUB

Klubi njofton sot arritjen e marrëveshjes të transferimit me titull definitiv të Lorenc Trashit në ekipin Al Qadsia Sporting Club të Kuvajtit. Për shkak të kufizimeve të lëvizjeve drejt Kuvajtit, situatë e krijuar nga COVID-19, Lorenc Trashi pritet ti bashkohet ekipit 16 herë kampion të Premier Ligës së Kuvajtit sapo këto kufizime do të hiqen….

20/06/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 20

KATEGORIA DYTË / JAVA 20 KF MIRDITA 1 – 6 PARTIZANI B Shënues: Pjetri 52’/Bërdufi 15′,51′ Palluqi 20′, Gjeci 41′, Delia 67′, Balla 71′ Formacioni: Malaj, Peqini, Dajçi, Zenelaku, Melani, Arbana, Palluqi, Veriu, Gjeci, Balla, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B vijon serinë e fitoreve. Në javën e 20-të të kuqtë rregjistruan një tjetër sukses…

13/06/2020
KATEGORIA DYTË / JAVA 19

KATEGORIA DYTË / JAVA 19 PARTIZANI B 8 – 1 KF KLOSI Shënues: Peqini 19′,60′ Balla 29′,54′, Bërdufi 56′,75′, Hasa 80′,Tashi 84′ Formacioni: Xhameta, Peqini, Dajci, Zenelaku, Melani, Arbana, Gjinaj, Palluqi, Gjeci, Balla, Bërdufi Trajner. Dritan Mehmeti Partizani B vijon serinë e rezultateve pozitive. Në javën e 19-të të kuqtë rregjistruan një fitore tenistike në…

06/06/2020
PRAG KUKËSI | INTERVISTA E TRAJNERIT DHËNË SOT PËR MEDIAT

Mungesa e rezultateve? Sormani: Rezultatet mungojnë dhe kjo është evidente, ndërsa paraqitjet e skuadrës kanë qenë të mira. Ka patur intensitet, dëshirë dhe natyrisht në momentin që aktualisht ndodhemi, kjo nuk është mjaftueshëm. Duhet të bëjmë më shumë dhe për këtë jemi të vetëdijshëm. Kam një parim se puna flet gjithmonë. Prej vitesh ushtroj këtë…

This site is protected by wp-copyrightpro.com