MIQËSORE
KS POGRADECI 0 – 3 FK PARTIZANI
⚽Shënues: Cara 35′,62′, Llanaj 55′

🗣️Skuadra ka rregjistruar një tjetër fitore në testin e rradhës miqësor ndaj Pogradecit. Takimi i cili u luajt sot pasdite në stadiumin “Gjorgji Kyçyku” të Pogradecit , ka përfunduar në shifrat 3 – 0. Golat për të besuarit e Ilir Dajës u realizuan nga Cara 35′,62′, dhe Llanaj 55′

📝Formacioni: A.Hoxha (kap), Idrizaj, Kodra, Dajçi, Hakaj, Ferati, Broja, Bardhi, Braun, Cara, Solomon

U aktivizuan: Teqja, Llanaj, Hyseni, Hasa, Kote, Bitri, Marinaj, Çinari
Trainer. Ilir Daja