Shoqata “Sporti na Bashkon” në bashkëpunim me gazetarët sportiv, kanë përzgjedhur për edicionin e radhës të këtij aktiviteti Arbnor Fejzullahun. Mbrojtësi i kuq autor edhe i një goli në këtë sezon me fanelën e kuqe përgjatë muajit Shkurt, është vlerësuar si lojtari më i mire i Kategorisë Superiore. Pas Stevan Raçiç, Kapitenit Alban Hoxha dhe Xhevahir Sukajt , Fejzullahu është lojtari i 4-rt i Partizanit që shpallet fitues i kësaj ankete.

12833427_10154666204829386_1553414833_n