ALBAN HOXHA PJESË E EKIPIT TONË PËRFAQËSUES PËR TAKIMET NDAJ ARMENISË, KAZAKISTANIT DHE LITUANISË

Alban Hoxha përfshihet në listën e lojtarëve të ekipit tonë përfaqësues për miqësoren ndaj Armenisë në 7 Tetor dhe dy ndeshjet zyrtare eliminatore të Ligës së Kombeve, ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë në program në 11 dhe 14 Tetor. Kapiteni ekipit do të jetë përfaqësuesi i kuq në seleksionin kuqezi të përzgjedhur nga traineri Eduardo Reja. Klubi i uron shumë suksese Alban Hoxhës me fanelën e ekipit tonë përfaqësues.